فروشگاه ساز


20 راه موثر برای ترویج و تبلیغ یک محصول

20 راه موثر برای ترویج و تبلیغ یک محصول

افرادی که در تلاش هستند تا روش های موثر تبلیغ محصولاتشان را به کارگیری کنند، قطعا به ارائه هدایای تبلیغاتی فکر خواهند کرد. افراد زیادی در گوگل به دنبال هدایای تبلیغاتی هستند و به همین دلیل می‌توان این روش را از موثرترین روش‌های جذب مخاطب به حساب آورد.
شما می‌توانید از روش هدایای تبلیغاتی با هدف قرار دادن صنایع، نوع شخص و حتی روزهای خاص استفاده کنید؛ این کار می‌تواند ترافیک بسیار خوبی را به سمت سایت شما هدایت کند. به عنوان مثال، شما می‌توانید برای تبلیغ و فروش قهوه از یک لیوان به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید.

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

اکثر تصمیم‌های خرید ابتدا با جستجوی آنلاین شروع می‌شوند. در نتیجه، حضور کسب و کارها در اینترنت و انجام فعالیت‌های آنلاین، بدون در نظر گرفتن محصول یا خدمتی که ارائه می‎دهند ضروری است. راز موفقیت در دنیای آنلاین، استفاده و گسترش یکی از استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ است. این استراتژی‌ها کسب و کار را درست به مناطقی که مشتریان مناسب آنها حضور دارند هدایت می‌کنند. در مرحله‌ی بعد باید از کانال‌هایی که دیجیتال مارکتینگ برای ایجاد ارتباط با مشتریان در اختیارتان قرار می‎دهد استفاده کنید.

ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟

ریسپانسیو یا واکنشگرا چیست؟

سایت ساز زوپیر تضمینی بر ریسپانسیو شدن سایت
با توجه به تمام ویژگی ها و خصوصیات ریسپانسیو بودن یک سایت و نحوه طراحی آن، قاعدتا بسیاری از کاربران معمولی دنیای دیجیتال در زمینه طراحی واکنش گرا سایت مهارت و دانش کافی را ندارند. ریسپانسیو بودن یک سایت به عنوان یک ویژگی منحصر به فرد و خاص در دنیای امروزی مطرح می باشد که بسیاری از صاحبان وب سایت درصدد داشتن چنین ویژگی در وب سایت خود هستند.

66 ایده برای راه‌اندازی کسب و کار با سرمایه کم

66 ایده برای راه‌اندازی کسب و کار با سرمایه کم

ایجاد کسب و کار در منزل امکان پذیر است و بستر آن می تواند اینترنت باشد. امروزه اینترنت در تمام زندگی انسان ها نفوذ کرده است و فرصتی بسیار عالی را برای افرادی که قصد دارند کسب درآمد کنند هموار ساخته است. فقط کافی است کمی در مورد چالش های مردمی فکر کرده و ایده ای جدید را ایجاد کنید و در منزل خود و با سرمایه کم کسب در آمد نمایید، لازم نیست حتما سرمایه ای نیز در این کار بدهید حتی بدون سرمایه نیز پول در آوردن در منزل ممکن است.

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

پیش از هر چیزی، باید به این پرسش جواب بدهیم که چرا باید از طریق اینترنت پولدار شویم  و چرا کسب درآمد از این راه راحت‌تر است. اینترنت انجام بسیاری از کارها را ساده‌تر نموده و کافی‌ست اسمارت فون‌تان را باز کنید و سپس محصول مورد نظرتان را خریداری نمایید.
این‌ در حالی‌ست که در دنیای واقعی باید به فروشگاه‌ها، پاساژها و بازارها مراجعه کنید و سپس بعد از صرف ساعت‌ها و تلف کردن زمان‌تان مدل دل‌خواه‌ خود را خریداری نمایید. همین موضوع موجب شده تا به‌طور روزانه کاربران اینترنت افزایش یابند و افراد بیش‌تری به‌سمت کسب‌وکارهای مبتنی‌بر شبکه جهانی ایجاد شوند. با این حال، مزایای اینترنت برای کارآفرینان چیست؟

سئو چیست؟ آموزش کامل مفاهیم SEO - چک‌ لیست سئو

سئو چیست؟ آموزش کامل مفاهیم SEO - چک‌ لیست سئو

ماهانه 8000 نفر قصد خرید موبایل دارند و در اینترنت به دنبال جایی برای خرید موبایل می‌گردند. حتما شما هم برایتان بارها پیش آمده است که چیزی را در گوگل سرچ کنید و همانطور که خودتان هم به تجربه دیده‌اید، بیش از 80% کاربران در همان صفحۀ اول نتایج جسجو جواب خود را پیدا می‌کنند. خیلی کم پیش می‌آید که کسی در صفحات دوم و سوم به دنبال جواب باشد.
حالا اگر سایت شما در صفحات سوم، چهارم (وبالاتر) نتایج جستجو باشد، به ندرت کسی می‌تواند شما را پیدا کند. در حقیقت شما 8000 مشتری بالقوه که مستقیما به دنبال شما بوده‌اند را از دست داده‌اید.

چک لیست دیجیتال مارکتینگ

چک لیست دیجیتال مارکتینگ

در واقع امر دیجیتال مارکتینگ همان بازاریابی اینترنتی می باشد که توسط دستگاه ها و جهیزات الکترونی و به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. برای یک بازاریاب خوب آنچه در وهله ی اول حائز اهمیت است، حضور در زمان و مکان مناسب،  جهت تبلیغات بازاریابی خود می باشد. به این معنا که باید تبلیغات خود را صرف کسانی نماید که این قابلیت را داشته باشند تا به مشتریان او بدل گردند.لازم به گفتن این نکته است که دیجیتال مارکتینگ، زیر مجموعه های زیادی دارد که بازاریابی اینترنتی یکی از آن ها می باشد. در ادامه ی این مقاله به توضیحاتی گسترده تر در مورد دیجیتال مارکتینگ خواهیم پرداخت، بنابراین پیشنهاد می کنیم  با ما همراه باشید.

دیجیتال مارکتینگ دقیقاً چیست؟

دیجیتال مارکتینگ دقیقاً چیست؟

در کل هر کاری که شما در اینترنت و فضای مجازی برای تبلیغ، فروش، نظرسنجی یا معرفی محصولات یا خدماتتان انجام بدهید، درگیر بازاریابی دیجیتال شده‌اید. معمولا کسب و کار ها زمانی که وارد دنیای بازاریابی دیجیتال می‌شوند، مخاطبین خودشان را مشخص می‌کنند و بیشتر تمرکزشان را روی این افراد می‌گذارند: یعنی تشخیص می‌دهند که بیشتر از همه با چه نوع افرادی یا با چه قشری سر و کار دارند. اگر می‌خوهید که به صورت هدفمند و هوشمند وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ بشوید حتما این کار را انجام بدهید.

آشنایی با بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ

آشنایی با بهترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ

اصول بازاریابی دیجیتال همانطور که از نامش مشخص می باشد، بر پایه شبکه های اجتماعی و اینترنتی می باشد که به صورت های مختلف انجام خواهد شد. به عنوان مثال تبلیغ محصولات و خدمات در شبکه های اجتماعی مانند فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و ... که منجر به جذب مشتری و فروش کالا شود را نوعی دیجیتال مارکتینگ می نامند.بازاریابی دیجیتال برای تمام مشاغل اینترنتی و سنتی مورد استفاده قرار می گیرد و از ابزارهای گوناگونی از جمله شبکه های اجتماعی، وب سایت، ایمیل و ... بدین منظور استفاده خواهد شد تا فروش محصولات را افزایش دهند. به منظور آشنایی بیشتر با مفهوم دیجیتال مارکتینگ کلیک نمایید.

تست رایگان

سامانه ما را آزمایش کنید

اطلاعات بیش‌تر

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

هر آنچه در زوپیر می‌خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل و انتقال آن به شما. کوششِ تمام کسانی که از گذشته تا به امروز همراه ما بوده‌اند. ما امیدواریم تاثیری هر چند کوچک در بهبود کیفیت وب پارسی و ارتقا سطح آگاهی و دانش عمومی داشته باشیم.
اطلاعات بیش‌تر
بایگانی نوشته‌ها

داستان های موفقیت

زوپیر چگونه تبدیل به پلی برای موفقیت دیگران شده است؟

ویرایش
همراه هوشمند متفاوت

35 دلیل برای انتخاب سامانه های هوشمند سایت ساز و فروشگاه ساز زوپیر