امنیت سایبری


امنیت سایبری4 راهکار برای امنیت و پشتیبانی سایت

4 راهکار برای امنیت و پشتیبانی سایت

چه خطراتی امنیت سایت را تهدید می‌کند؟ - آلوده شدن سایت به بدافزار - سرقت رفتن اطلاعات سایت و مشتری - سرقت اطلاعات پرداختی مشتری - لینک سازی در سایت شما - چه عواملی روی امنیت سایت تأثیرگذار است؟ - امنیت و پشتیبانی وردپرس چگونه است؟ - پشتیبانی وردپرس - امنیت وردپرس - با چه روش‌هایی می‌توانیم امنیت سایت را افزایش دهیم؟ - بالاخره چگونه از شر هکرها در امان باشیم؟ - امنیت سایت چیست و چگونه باید آنرا تامین کنیم - چگونه امنیت وب سایت خود را افزایش دهیم - 10 مسئله که امنیت هر وب سایتی را به خطر می اندازد - ۹ تهدید امنیتی رایج در وب سایت ها که همه باید بدانند - چگونه امنیت سایتمان را بالا ببریم - امنیت وب توصیه های گوگل در مورد امنیت سایت و سرور - چگونه امنیت سایت‌های خود را حفظ کنیم

نکاتی درباره امنیت وب سایت

نکاتی درباره امنیت وب سایت

از کجا بدانیم چه وب سایت هایی امن نیستند؟ - چگونه می توانیم وب سایت خودمان را از هجوم هکرها در امان نگاه داریم؟ -  راهنمای کامل افزایش سرعت ‌سایت و تاثیر آن بر روی سئوی سایت - چگونه می توان وب سایت را امن کرد؟ - به چه طریق می توانید سایت خود را از خطر حمله هکرها حفظ کنید؟

با ۷ روش معمول برای هک کردن رمزهای عبور آشنا شوید

با ۷ روش معمول برای هک کردن رمزهای عبور آشنا شوید

اگر پسوردتان هم کوتاه و ساده باشد، باز هم کارتان تمام است. به هر حال این دسته از پسوردها از امنیت پایینی برخوردار هستند و خیلی راحت تر از چیزی که فکرش را می کنید هک می شوند. اینجاست که باید حسابی حواستان را حین رمزگذاری جمع کنید. تمام دارایی های دیجیتالی امروز ما در همین حساب های کاربری خلاصه می شوند.

ای نماد چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد؟

ای نماد چیست و چگونه باید آن را دریافت کرد؟

اکنون شاید بپرسید که مزایای دریافت اینماد چیست. یکی از راهکارهای اصلی جلب اعتماد مشتریان به فروشگاه‌های اینترنتی، لوگوی نماد اعتماد الکترونیکی است. با گرفتن ای نماد فعالیت فروشگاه اینترنتی شما قانونی می‌شود؛ به طوری که کاربران با اطمینان از سایت شما خرید می‌کنند.
یکی دیگر از ویژگی‌های داشتن نماد اعتبار الکترونیکی، دریافت درگاه بانکی می‌باشد. همچنین می‌توانید با اداره پست قرارداد ببندید و سیستم تحویل در محل داشته باشید. دقت کنید که بدون گرفتن E-Namad، شما هیچ کدام از این دو کار را (حداقل به صورت قانونی) نمی‌توانید انجام دهید.

گواهی SSL و تفاوت انواع آن، درباره HTTPS بیشتر بدانید

گواهی SSL و تفاوت انواع آن، درباره HTTPS بیشتر بدانید

اچ تی تی پی مخفف کلمه Hypertext Transfer Protocol به معنی پروتکل انتقال ابر متنی میباشد. به عبارت ساده تر http مجموعه ای از قوانین و شرایط برای انتقال فایل ها شامل متن، تصویر، صدا، ویدئو، و دیگر فایل های رسانه ای است. به محض باز کردن مرورگر شما به صورت اتوماتیک برای باز کردن وب سایت از پروتکل http استفاده میکنید.

35 دلیل برای انتخاب سایت ساز زوپیر

35 دلیل برای انتخاب سایت ساز زوپیر

شما تصمیم دارید یک سایت داشته باشید. اما با کدام شرکت طراحی سایت باید کار کنید؟ پیشنهاد می‌کنیم این سوال را واقعاً جدی بگیرید و قبل از تصمیم‌گیری، گزینه‌های مختلف را به دقت بررسی کنید. آخر ما کم ندیدیم که آدم‌ها هزینه و وقت خود را صرف کار با یک شرکت طراحی سایت کنند و در نهایت چیزی جز پشیمانی عایدشان نشود.به هیچ وجه تصور نکنید که طراحی سایت کاری است که فقط یک بار انجام می‌شود و تمام! شما تا مدت‌ها قرار است با این سایت کار کنید. پس قبل از اینکه یک شرکت یا روش طراحی سایت را انتخاب کنید، حتماً مزایای آن را به دقت بررسی کنید و مطمئن شوید که از هر نظر بهترین انتخاب را می‌کنید.

تجربه ای رایگان

سامانه های هوشمند زوپیتک را تجربه کنید

ورود به سامانه سایت ساز

عضویت در خبرنامه زوپیتک
عضو خبرنامه شوید
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...

هر آنچه در زوپیتک می‌خوانید، حاصل یک کوشش تیمی است؛ کوششی در جهت یافتن درست‌ترین پاسخ به مسائل، پرسش ها و به روز ترین مطالب مستند و انتقال آنها به شما. کوششِ تمام کسانی که از گذشته تا به امروز همراه ما بوده‌اند. ما امیدواریم تاثیری هر چند کوچک در آگاهی رسانی و افزایش سطح دانش و بهبود کیفیت آنلاین و شبکه ای داشته باشیم.
شناخت بیشتر

داستان های موفقیت

زوپیتک چگونه تبدیل به پلی برای موفقیت دیگران شده است؟

همراه هوشمند متفاوت

35 دلیل برای انتخاب سامانه های هوشمند سایت ساز و فروشگاه ساز زوپیتک