اگر کمی با روند تبلیغات در اینستاگرام آشنایی داشته باشید، مطمئناً می‌دانید که نمایش یک تبلیغ ساده بر روی یک صفحه معمولی، نیازمند هماهنگی‌های بسیاری است.

 حال، اگر فردی قصد داشته باشد در یک صفحه پرطرفدار و محبوب اینستاگرام تبلیغ کند، مراحل کار کمی برایش پیچیده‌تر خواهد بود. چرا؟ خب، در ابتدا باید با ادمین‌های صفحه تماس بگیرد، برای نمایش تبلیغ خود از آن‌ها وقت بگیرد و در آخر تمام کارهای هماهنگ را انجام دهد. حتی گاهی اوقات مجبور می‌شوید برای نمایش تبلیغ خود با ادمین‌های یک صفحه اینستاگرام به صورت جداگانه مذاکره کنید.

خب، فرض کنید که پس از رد کردن هفت خوان رستم، تبلیغ خود را در یک کانال پرطرفدار درج می‌کنید، اما نتیجه آن چیزی نیست که انتظارش را داشتید. آیا دلیل آن را می‌دانید؟

تبلیغات در اینستاگرام به همین سادگی که تصور می‌کنید نیست. پیش از هر چیز باید بدانید که نباید گول تعداد فالوورهای یک صفحه را بخورید زیرا ممکن است صفحه اینستاگرام که 500 هزار فالوور دارد، نیمی از دنبال کنندگانش غیرواقعی باشند. متوجه شدید چرا گاهی اوقات همه چیز آنطور که انتظار دارید پیش نمی‌رود؟

این مرحله، دقیقاً جایی است که وب‌سایت زوپیر وارد ماجرا می‌شود. تعداد فالوورها در اینستاگرام چندان اهمیتی ندارد؛ اینستاگرام نیز مانند هر شبکه اجتماعی دیگری است و آن چیزی که در تبلیغات اینستاگرام اثربخش است، واقعی بودن کاربران و میزان تعامل آن‌ها (Engagement) با صفحه است. به همین دلیل، عقل سلیم حکم می‌کند بهتر است تبلیغ خود را بر روی صفحه اینستاگرامی با 20 هزار فالوور واقعی و فعالی نمایش دهید تا اینکه تبلیغ‌تان را در صفحه‌ای با 100 هزار فالوور غیر واقعی به نمایش گذارید.

خب، شاید از خود بپرسید، زوپیر در این میان چه نقشی دارد؟ دیدوگرام در حقیقت رابطی بین کاربران و صفحات محبوب اینستاگرام است. زوپیر با صفحات محبوب و پرطرفدار اینستاگرام در ارتباط است و آن‌ها را بر اساس موضوع در سامانه خود دسته‌بندی کرده است. به این ترتیب، تنها کافیست در زوپیر ثبت نام کرده و صفحات اینستاگرام که می‌خواهید بر رویشان تبلیغ کنید را انتخاب کنید.

در ادامه به شما توضیح می‌دهیم که چگونه می‌توانید در زوپیر تبلیغ کنید.

تبلیغات بازدیدی در اینستاگرام

در تبلیغات بازدیدی اینستاگرام در سامانه زوپیر، شما یک ویدئوی یک دقیقه‌ای را جهت معرفی کسب و کار یا محصول خود آماده می‌کنید. سپس، از طریق سامانه یا با تماس تلفنی از کارشناسان زوپیر می‌خواهید ویدیوی تبلیغاتی‌تان 1 میلیون بازدید دریافت کند.

از این مرحله به بعد، بچه‌های زوپیر کار شما را به دست می‌گیرند. به این ترتیب، کارشناسان زوپیر تمام هماهنگی‌های لازم را با صفحات مختلف انجام می‌دهد تا ویدیوی تبلیغاتی شما در طول یک شبانه‌روز منتشر شود. این روند تا زمانی که تعداد نمایش ویدیوی شما به حد نساب برسد، ادامه پیدا می‌کند.

نکته مهم این است که در تعداد بازدید اینستاگرام، تقلب وجود ندارد. بنابراین می‌توانید از تعداد بازدید کاربران مطمئن باشید.

تبلیغات در صفحات پربازدید اینستاگرام

همانطور که گفتیم، دیدوگرام صفحات با فالوورهای فعال و واقعی را به صورت یک فهرست کامل به همراه تعرفه و تخفیف ویژه در سامانه خود فهرست‌بندی کرده است.

به این ترتیب، شما می‌توانید با انتخاب صفحات مورد نظر، تبلیغات خود را به بهترین شکل اجرا کنید.

ربات اینستاگرام

احتمالاً شما هم در اینستاگرام با صفحاتی برخورد داشته‌اید که شما را فالو کرده و پس از مدت کوتاهی آنفالو می‌کنند یا در زیر عکس‌های به اشتراک گذاشته‌تان کامنت‌های غیرمرتبط ثبت می‌کنند.

مطمئناً انجام چنین کاری توسط یک شخص، بسیار سخت و زمان بر خواهد بود. با این حال، با استفاده از ربات اینستاگرام زوپیر می‌توانید صفحه اینستاگرام خود را مدیریت کنید. ربات اینستاگرام زوپیر می‌تواند به تعداد نامحدود صفحه را فالو و پس از مدت زمان کمی آن‌ها را آنفالو کند.

همچنین می توانید هشتگ های مرتبط خود با کسب و کار خود را مشخص کنید تا نسبت به درج کامنت با متون مورد نظر شما و لایک تصاویر ربات به صورت خودکار اقدام کند.

موضوعی که ربات اینستاگرام زوپیر را جذاب می کند، قابلیت انتخاب محدوده جغرافیایی خاص برای جذب مخاطب است. یعنی شما می توانید مناطق مختلف را مشخص کنید تا سیستم به صورت خودکار بر روی مناطق جغرافیایی و اشخاصی که تصاویر خود را در آن مناطق ثبت کرده اند، اقدام به فالو، ثبت کامنت، لایک و ... کند.

تبلیغات در صفحات اینستاگرام افراد مشهور

تب اینستاگرام باعث به وجود آمدن پدیده‌ای با نام سلبریتی اینستاگرام شد. این افراد یا صفحات به دلیل خلاقیت و رفتارهای متفاوت خود توجه کاربران را به خود جلب کردند. همین موضوع باعث بالا رفتن تعداد فالوورهای این عزیزان شد. فالوورهایی که عموماً واقعی هستند.

شما با استفاده از خدمات زوپیر می‌توانید جهت تبلیغ در صفحات اینفلوئنسر اینستاگرام اقدام نمایید تا این عزیزان تاثیرگذار با شیوه جالب خود محصولات شما را به کاربران معرفی کنند.

 وبلاگ زوپیر

اگر قصد یادگیری ترفند ها و آموزش های تلگرام و اینستاگرام را دارید یا می‌خواهید از این راه درآمد داشته باشید، می توانید مقالات موجود در وبلاگ زوپیر را مطالعه کنید.